Reštaurácia HU:MAN
HU:MAN eXtreme Park, Vodné Dielo Cesta na Mojš 1375, 01001 Žilina

Facebook stránka 

JEDÁLNY LÍSTOK                     NÁPOJOVÝ LÍSTOK

Budeme radi, ak nás necháte presvedčiť vás, že zdravé jedlo môže byť dobrým vo všetkých možných a úžasných podobách. Šéfkuchárom reštaurácie HU:MAN je Peter Ďurčo.
Naša filozofia:
NOVINKY ZO SVETA
Zdravie je dar o ktorý sa chceme starať. Rovnováha ktorá funguje po milióny rokov v prírode rovnakým spôsobom funguje aj v nás samotných. Pre jej udržanie je nevyhnutný okrem plnohodnotnej výživy aj pohyb, ktorý ľudstvo sprevádza od jeho počiatku a preto je nevyhnutnosťou pre udržanie kvality života do vysokého veku.
FILOZOFIA ZDRAVIA
Gastronómia je dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu. Umením je dostať z jednoduchých čerstvých potravín šetrným spôsobom to cenné pre naše zdravie, ale zároveň pripraviť jedlo tak, aby bolo chuťovo vyvážené, atraktívne a aby nám jeho konzumácia prinášala potešenie. Doby tvrdení “všetko čo je zdravé nie je chutné” sú dávno preč.
KORENE STRAVOVANIA
Návrat ku koreňom stravovania, do čias, keď ešte pochádzala priamo z lona prírody a tým najprirodzenejším znakom potravy bola jeho čerstvosť. Vďaka tomu mali suroviny nielen tie najkvalitnejšie chuťové vlastnosti ,ale boli aj zdrojom všetkých dôležitých látok ,tak veľmi potrebných pre naše zdravie.
SPÄTOSŤ S PRÍRODOU
Už v praveku si človek zabezpečoval energetický príjem konzumovaním čerstvej stravy, bez akýchkoľvek konzervantov, emulgátorov, glutamánov ale takisto aj bez prebytočnej soli a cukru, ktoré sa stávajú akýmisi démonmi dnešného stravovania. Civilizačné ochorenia ako rakovina, cukrovka, obezita, srdcovo-cievne ochorenia, alergie a potravinové intolerancie sú výsledkom nesprávneho výberu potravín.
ČERSTVOSŤ SUROVÍN
Prvým krokom pri uplatňovaní tejto myšlienky je samotný výber surovín a dodávateľov. Zaleží nám na tom, aby sme popri výbere kvalitných zdrojov rešpektovali samotnú prírodu, ekológiu a humánny chov. Preto sa zameriavame na mäso, ktoré pochádza z domácich chovov / C+C pfeiffer, BioFarma Turová/, za studena lisované oleje /Olej Hont Súdovce/, syry / Mliečna farma Braunvieh/ ovocie a zelenina od lokálnych farmárov, zameriavame sa na sezónny vyber surovín a čerstvé bylinky.

Okrem reštaurácie sa v Areáli eXtreme park

nachádzajú viaceré športoviská, pláž a oddychové zóny. Spolu s reštauráciou HU:MAN vytvárajú kompletný celok s tou správnou športovou atmosférou. Každému športovcovi – amatérskemu, rekreačnému, či profesionálnemu prinášame adrenalínový a prémiový športový zážitok na kvalitnej úrovni. Veríme, že aj Teba presvedčíme o tom, že eXtreme park Vodné dielo je to správne miesto na únik zo zóny komfortu a tým pravým priestorom pre posun vlastných hraníc smerom k lepšiemu “ja”.

Adresa a kontakt

Adresa:

HU:MAN eXtreme Park, Vodné Dielo Cesta na Mojš 1375, 01001 Žilina

GPS:

49.2137592, 18.7761166

Otváracie Hodiny

Pondelok

11:00 - 22:00

Utorok

9:00 - 22:00

Streda

9:00 - 22:00

Štvrtok

9:00 - 22:00

Piatok

9:00 - 24:00

Sobota

9:00 - 24:00

Nedeľa

9:00 - 22:00